Lekce vaření, Strana 2

LEKCE JAPONSKÉHO VAŘENÍ ZDARMA!

PRAVIDELNĚ KAŽDÉ PONDĚLÍ V JAPA SHOPU

nutná rezervace na vareni@japa-shop.cz
(uveďte svoje celé jméno, číslo mobilního telefonu a požadovaný termín)

 

Vážení zákazníci, milí přátelé,

 

lekce vaření jsou do podzimu přerušeny. Na podzim bychom rádi předvedli originální japonské dezerty.

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

 

Tým Japa

 

 Postupně se během lekcí, které budou probíhat po celý rok, naučíte zdarma připravovat desítky různých japonských populárních specialit z masa, ryb či ze zeleniny. Během necelé hodiny Vám japonský profesionální kuchař předvede přípravu jednoho až dvou japonských jídel a vše zakončíme malou ochutnávkou pro všechny účastníky. Po celou dobu lekci doplní svým odborným a zároveň také zábavně pojatým výkladem Tomio Okamura, kterého si mnozí z Vás pamatujete z mnoha televizních pořadů o vaření, kde vařil japonské speciality, například v pořadech Prima vařečka na Tv Prima, Jak na to? s Jiřinou Bohdalovou na České televizi, S Italem v kuchyni s Emanuelem Ridi na Tv Prima či v pořadu Sama doma na České televizi a další.

Po skončení lekce bude možné suroviny se speciální slevou pro účastníky kurzu přímo zakoupit v naší specializované prodejně, takže budete moci ihned překvapit Vaší rodinu či přátele netradiční specialitou.

Z důvodu velkého zájmu a omezené kapacity prosíme vždy o písemnou rezervaci předem na mail japa@japa-shop.cz, kam uveďte svoje celé jméno, číslo mobilního telefonu a požadovaný termín. Nejpopulárnější lekce budeme opět pravidelně opakovat, aby se doslalo na všechny. V případě, že by byla kapacita ve Vámi požadovaný termín již obsazena, ozveme se vám a eventuálně nabídneme další termín. 

Psací potřeby a dobrou náladu s sebou!

Těšíme se na setkání s Vámi!

Kontakt: Japa shop, Verdunská 21, Praha 6 (3 min. od metra Dejvická), tel. 233 320 629233 320 629, 606 070 433606 070 433, otevřeno denně 10:30 – 19, www.japafoods.cz

 

 

Nejprodávanější

60
355160355

Stránka 2 z 2 - 36 položek celkem

Stránka 2 z 2 - 36 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Jedná se o informace, které jsou spojeny např. s nákupem a jsou používány k optimalizaci webu a reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.